אוצר מילים ספרדית

ספרדית

לעתים קרובות אנו שוכחים שהשפה הספרדית היא חלק חשוב מחיי היומיום שלנו. נטען שאם אתה גר בארצות הברית, סביר להניח שאתה מתקשר עם דוברי ספרדית על בסיס יומי.

מבוא זה מדגים כיצד אוצר המילים בספרדית יכול לשמש אנשים הדוברים אנגלית, ומדוע חשוב להם ללמוד.

אוצר המילים בספרדית חשוב לאנשים שמדברים אנגלית מכיוון שהוא יכול לבוא לידי ביטוי במהלך חיי היומיום שלך. אנשים מסוימים עשויים לטעון כי ישנם מקרים רבים שבהם השפה הספרדית תבוא לידי ביטוי אם אתה גר בארצות הברית; זה אומר שאם אתה לא שולט, אתה עלול למצוא את עצמך בנחיתות בעת אינטראקציה עם דוברי שפה אחרים. יתר על כן, ישנם מקרים שבהם מישהו עשוי להזדקק לתרגם משהו משפה אחת לאחרת;

ישנן דרכים רבות ללמוד ספרדית. דרך אחת היא לימוד אוצר מילים בשפה. לימוד אוצר מילים בספרדית בנוי בשתי דרכים:

1) Lociónica- מילים המשמשות במיוחד עבור נושא אחד, כמו מונחים רפואיים או ז'רגון מחשב.

2) אוצר מילים כללי- מילים שניתן להשתמש בהן על פני נושאים שונים, כמו "casa" (בית), או "quemar" (לשרוף).

הרשימה הבאה של מילים בספרדית תיתן לך מושג על הנושאים הכלליים שאתה עלול להיתקל בהם בעת לימוד אוצר מילים בספרדית.

הוא מכיל כמה דוגמאות של פעלים, שמות עצם, תארים ותוארים המשמשים בדרך כלל בשיחות יומיומיות.

ישנם כמה ביטויים ומילים שניתן ליישם על כל שפה. לדוגמה, "Aquel", שפירושו "ההוא שם" בספרדית, היא מילה שניתן להשתמש בה בשפות רבות.

הדבר הראשון שצריך לעשות כשמנסים לדבר ספרדית הוא ללמוד את אוצר המילים. אם תמצא את המילים הנכונות זה יעזור לך לתקשר בקלות רבה יותר עם המקומיים.

ללמוד את היסודות של ספרדית זה לא כל כך קשה. ישנן דרכים רבות ללמוד איך לדבר ספרדית.

דרך אחת ללמוד היא הורדת אפליקציה בטלפון שלך, כגון Duolingo.

האפליקציה הזו תלמד אותך איך לקרוא, לכתוב ולדבר בספרדית בצורה מהנה ואינטראקטיבית.

אפשרות מצוינת נוספת היא Rosetta Stone המציעה חווית למידה מקיפה יותר. אתה יכול ללמוד אנגלית או ספרדית עם Rosetta Stone ולקבל גישה למורה לתמיכה במידת הצורך.

לימוד שפה לוקח זמן.

קורסים ומדריכים מקוונים הם אחת הדרכים הטובות ביותר ללמוד שפה מכיוון שהם מספקים לנו את החומרים והכלים הדרושים לתרגול.

אנחנו יכולים גם להשתמש בכמה שיטות עזרה עצמית כדי להתחיל ללמוד ספרדית, כגון לדבר עם מישהו דובר ספרדית, קריאת ספרים בספרדית או צפייה בסרטים בספרדית.

ללמוד שפה חדשה זה לא קל. אתה צריך ללמוד את אוצר המילים והדקדוק, אבל גם לתרגל דיבור והקשבה. כדי לעשות זאת, אתה יכול:

– השתמש בסרטים ובערוצי טלוויזיה ספרדיים כדי להתעמק בשפה;

– קרא ספרים בספרדית;

– הירשם לקורס ספרדית ב-Coursera;

– השתמש ב-Duolingo או Memrise כדי ללמוד אוצר מילים בסיסי.

מילים נפוצות בספרדית

בחלק זה, אנו חוקרים כמה מילים נפוצות בספרדית.

המילה "ווסוטרוס" פירושה אתה.

המילה "ustedes" פירושה אתה.

המילה "טו" פירושה אתה.

לימוד שפה חדשה יכול להיות קשה במיוחד אם זו לא שפה הודו-אירופית. חשוב להכיר את המילים הנפוצות ביותר כדי להיות מסוגל לתקשר עם אחרים.

הטבלה הבאה מפרטת את 10 המילים הנפוצות ביותר בספרדית עם התרגום שלהן לאנגלית:

ספרדית אנגלית

1. "הולה" היי

2. "גרסיאס" תודה

3. "אדיוס" להתראות

4. "סי" כן

5. "בואנו" טוב

6. "Por favor" בבקשה

7. "לו סינטו" אני מצטער

8. "Como estas?" מה שלומך? (Esp) מה שלומך? (Eng) (Fr) תגובה allez-

אם אתה לומד ספרדית, הבנת המילים הנפוצות חיונית להצלחה. להלן כמה מהמילים הנפוצות ביותר בספרדית.

אוצר המילים בספרדית אינו מסובך מדי אם אתה מכיר את המילים המעטות הללו. כדאי להתחיל עם הביטויים הנפוצים האלה ואז לעבור לביטויים קשים יותר.

שפה מקומית במדריד

יש הרבה בתי ספר לספרדית במדריד. השתתפתי בקורס ספרדית בבית ספר במרכז מדריד.

גרתי בעיר יותר מחמש שנים ורציתי להיות מסוגל לדבר ספרדית עם כל המקומיים. אז, נרשמתי לקורס שפה מקומי שהוצע על ידי בית ספר שנמצא ממש במרכז העיר.

מדריד היא הבירה והעיר הגדולה ביותר בספרד. השפה המקומית במדריד היא ספרדית.

ספרדית (español) היא השפה הלאומית של ספרד, כמו גם אחת השפות הרשמיות של גינאה המשוונית. זוהי גם שפה רשמית במספר מדינות ואזורים שבהם היא נהנית ממעמד שותף רשמי, כולל מדינת יוקטן במקסיקו. ספרדית היא גם שפת דיאלוג בינלאומי. כיום זוהי שפת האם השנייה המדוברת ביותר בעולם אחרי סינית מנדרינית, עם כ-422 מיליון דוברים ילידיים ולמעלה מ-600 מיליון דוברים בסך הכל.[1]

יש מעט הבדלים בין ספרדית קסטיליה לספרדית אמריקה הלטינית, אבל הם מספיקים כדי לעשות את זה שווה ללמוד על שניהם בנפרד אם אתה מתכנן לבקר בכל אזור. ההבדל הבולט ביותר בין ספרדית קסטיליה לבין

אוצר המילים הספרדי הוא השפה המדוברת ביותר במדריד. זוהי גם אחת השפות הרשמיות בספרד, לצד קטלאנית, באסקית וגליציית.

הסיבה מדוע אנשים מדברים ספרדית במדריד היא כי זו אחת השפות העיקריות במדריד.

ספרדית מדוברת גם על ידי מהגרים רבים שהיגרו למדינה זו במהלך השנים. הרוב מדברים את זה בצורה שוטפת אבל חלקם עדיין נאבקים בזה בגלל העובדה שאולי לא הייתה להם חשיפה לספרדית כשהיו צעירים יותר.

שפה מקומית באי טנריף

האי טנריף ידוע גם בתור האיים הקנריים והוא מחולק לשני מחוזות: סנטה קרוז דה טנריף וסן קריסטובל דה לה לגונה. יש בה יותר מ-2 מיליון איש. האיים הקנריים הם הארכיפלג המאוכלס ביותר בשטח ספרד והם מייצגים שליש מכלל אוכלוסיית ספרד.

השפה המדוברת ביותר היא ספרדית, אך ישנן שפות נוספות כגון אנגלית, גרמנית, צרפתית והולנדית. חלק מתושביה דוברים אמריקה הלטינית-ספרדית שהיא ניב המאפשר להם לתקשר עם דוברים מאמריקה הלטינית או ספרד.

אזור טנריף הוא הדרומי והמאוכלס ביותר מבין האיים הקנריים. יש לה שטח של 2,034 קמ"ר ואוכלוסייה של 887,537 תושבים (2018). עיר הבירה היא סנטה קרוז דה טנריף.

קצת אוצר מילים בספרדית:

– Ten-erife: להחזיק או להחזיק

– עשר-ארות: נכסים

– טנר: יש

טנריף הוא אי באיים הקנריים, אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בספרד. מה שמעניין באי הזה הוא שיש בו שפה ותרבות עשירה מאוד. התושבים מדברים בשפה הנקראת "Tenerifeño" שמקורה בתערובת של שפות ערבית וברברית, כמו גם ספרדית.

בניב טנריפינו, יש למעלה מ-100 מילים שמקורן בשורשים בערבית. הוכח כי ניב זה הוא גם היבט חשוב שיש לקחת בחשבון בעת לימוד ספרדית הודות להשפעותיו משפות אחרות.

חבל אנדלוסיה שפה מקומית

לאזור האנדלוסיה יש שפה משלו. זה נחשב למעשה כדיאלקט של ספרדית. יש לו כמה תכונות שאינן קיימות בגרסה הקסטיליאנית של השפה הספרדית.

אזור אנדלוסיה ממוקם בספרד, והוא מהווה את רוב החלק הדרומי של מדינה זו.

אזור לנגדוק-רוסיון בדרום צרפת הוא האזור היחיד בצרפת שמשתמש בניב. האזור יכול להיחשב כמדינה עצמאית, עם חוקים ומנהגים משלה.

ספרדית היא שפה רומנטית שמקורה בשפה הקסטיליאנית בספרד ונמצאת בשימוש רציף כבר למעלה מ-500 שנה. היא משמשת כ-322 מיליון אנשים ברחבי העולם כשפה ראשונה או שנייה, מה שהופך אותה לשפת האם השלישית הכי מדוברת בעולם.

ספרדית היא השפה הרשמית של אנדלוסיה, האזור בדרום ספרד. היא מדוברת גם במקומות רבים אחרים בעולם, כולל אמריקה, אירופה ואפריקה.

מאמר זה מספק רשימה של כמה מילות אוצר מילים בסיסיות בספרדית הנמצאות בשימוש נפוץ באנדלוסיה.

עוד בנושא

אוצר מילים אנגלית

לימוד אוצר מילים באנגלית

Vocabulary.co.il הוא אתר אוצר מילים מוביל בעולם עם מיטב הטיפים לשיפור אוצר המילים בשפה האנגלית כולל משחקי מילים מקוונים בפלאש. משחקי אוצר המילים כוללים חיפוש

אנלוגיה

למידה אנלוגיות לשיפור השפה

למידה אנלוגיות אנלוגיות (כמו ב: A זה ל-B כמו 1 זה ל-2) הן מרכיב עיקרי בכל מקום של מבחנים סטנדרטיים, ומעלה את השאלה, "מדוע כל