טיפים להשלמת משפטים

טיפ להשלמת משפטים

GRE והיכן אוצר המילים משתלב
בחינת הרשומות לתואר שני (GRE) מודדת חשיבה מילולית וכמותית, חשיבה ביקורתית ומיומנויות כתיבה אנליטית. מאמר זה נותן כמה טיפים שיעזרו לך לשפר את אוצר המילים שלך ולציון טוב ב-GRE.
לתוכנה המיועדת להגביר את הציון המילולי של GRE, ראה גם את הקישור "אוצר מילים GRE" באתר Ultimate Vocabulary.
אוצר המילים של GRE הוא לא הגורם היחיד מאחורי ציון גבוה ב-GRE. מלבד אוצר מילים ברמה גבוהה, אתה צריך גם ידע כללי משובח, יכולת אנליטית טובה וידע מעמיק בנושא שלך. אלו הם ארבעת עמודי התווך של ה-GRE. במאמר זה נעסוק באוצר המילים של GRE.

טיפ להשלמת משפט GRE
אוצר המילים שלך חיוני לחלוטין לשליטה בקטע המילולי של מבחן GRE. חלק אחד של זה יכלול את סעיף השלמת משפטים, המהווה כרבע מהציון הכולל שלך. כשאתה לומד את אוצר המילים שלך, אל תשכח לרענן את כישורי כתיבת המשפטים שלך כדי להבטיח שאתה מוכן ככל שאתה יכול. אנו ממליצים לנסות את Time4Writing להכנה למבחן GRE הכתוב שלך. יש להם 8 שבועות של קורסי כתיבה בהנחיית מורים המכסים הכל, החל מהמכניקה הבסיסית של משפט ועד לכתיבה רשמית של מאמרים ועבודות מחקר.

טיפ על השלמת משפטים…
"כסה את אפשרויות התשובה. קרא את המשפט. עכשיו –

תחשוב על מילה שעשויה להתאים, לפני שאתה מסתכל על

תשובות אפשריות!!!"

ביצוע הטיפ הזה יבטיח שתקראו את המשפט

כראוי ולעסוק בחלק רב עוצמה של פתרון בעיות

המוח שלך מהשני!

טיפים נוספים לשליטה באוצר המילים של GRE
אם אוצר המילים של GRE הוא מפלצת, אז אתה חייב להיות גיבור העל הנהדר. אתה יכול לצמצם את המפלצת לגמד. החוכמה היא לחבר מילה לאדם. בואו ניקח מילה, נגיד 'חביב' (כלומר ידידותי). אם אתה מכיר בחורה ידידותית בשם איימי, אז נהדר. אבל גם אם לא, נסו לזכור דמות פיקטיבית או ליצור אחת במוחכם. אם אתה מכיר בחורה ידידותית, חבר את המילה אליה. יש סיכוי טוב יותר שתזכור מילה אם תחבר אותה לפנים או לאישיות.

מחקרים הראו שהמוח האנושי תופס ושומר פנים טוב יותר מכל דבר אחר. אתה זוכר את פניו של אדם גם כשרק נתת לו/ה מבט חולף. חיבור מילה לפנים הוא הדרך המהירה ביותר לשלוט באוצר המילים של GRE.

עוד טיפ מצוין הוא להשתמש בתוכנת אוצר מילים. תוכנת אוצר המילים של GRE (האהובה עלינו היא אוצר המילים האולטימטיבי לבחינת GRE) היא פלטפורמה מצוינת שבה אתה יכול לקלוט מילים חדשות, להתאמן באמצעות תרגילים שונים ולבדוק את עצמך.

דיון במילים הוא עוד דרך מצוינת לשפר את אוצר המילים שלך עבור GRE. בן הזוג שלך יכול להיות חבר או חברך לכיתה, או מישהו בגילך. היכולות שלך צריכות להיות שוות למדי כדי שאחד לא ישלוט בשני. אפשר ללמוד ביחד.

אתה גם משפר את אוצר המילים של GRE באמצעות דיבור. כשאתה מדבר עם מישהו, המוח שלך ערני יותר מאשר כשאתה לומד לבד. זה בגלל שאתה משתמש בשני חושים במקום אחד. אתה מדבר, מקשיב וקורא ביטויים במקום רק לקרוא מילים דוממות. יתרה מכך, כאשר אתה מדבר מילה או מאזין לה, יהיה לך סיכוי הרבה יותר טוב לשמור אותה בזיכרון שלך. אפילו חצי שעה של דיון על מילים כל יום יגרום לך לשנן מילים הרבה יותר מהר.

תלמידי ESL – שלטו באוצר המילים שלכם!
בניית מילים אוצר מילים היא המפתח לקריאה, לכתיבה, להבעה מילולית ולבניית חשיבה אנליטית וביקורתית. ככזה, קל לראות כמה חשוב אוצר מילים חזק לשליטה בבחינת GRE. מחקרים מראים שבניית אוצר מילים כרוכה בהרבה יותר מסתם שינון מילים. הדרך היעילה ביותר לשמר באמת אוצר מילים היא על ידי שימוש פעיל בו.

תלמידי ESL עשויים למצוא חלק ממשחקי הלמידה ב-Time4Learning מועילים בפיתוח ושימור של אוצר מילים טוב והבנה של השפה האנגלית. ל-Time4Learning יש תכנית לימודים פוניקה שנועדה ליצור קשרים בין אותיות והצלילים שהן משמיעות. יש בו גם שיעורים על מודעות פונמית, שהיא היכולת לשמוע ולזהות צלילים במילים מדוברות והבנת הנקרא.

כלים כגון זה, יחד עם תוכנות כגון Ultimate Vocabulary, יהיו מכריעים בלימוד הכישורים הדרושים לך כדי לשלוט בבחינת GRE.

מאסטר כתיבה GRE גם כן!
בנוסף להרחבת אוצר המילים שלך, אל תשכח לכוונן את כישורי הכתיבה שלך! אוצר המילים הנרחב ביותר לא יעזור לך, אלא אם כן אתה יודע כיצד להשתמש במילים כראוי בטקסט. אנו מוצאים ש-Time4Writing הוא כלי הכנה מצוין ל-GRE. הוא מציע קורסים של 8 שבועות כולל "כתיבת חיבור למבחנים סטנדרטיים".

עבור תלמידי ESL, Time4Writing יכול להיות כלי מועיל בלימוד היסודות של דקדוק ומבנה משפטים באנגלית. למד את היסודות כדי שבבוא הזמן תוכל לכתוב כמו יליד!

עוד בנושא