הערה מאוצר המילים הוא מעצב אתר כיף על Hig Pig:

"משפחתי סיפקה לי חינוך מרהיב שעזר לי לעבור את הלימודים ויותר מכך, ציידה אותי במיומנויות רבות לחיים. אני אוהב את זה כשאני מרגיש שאני עושה את אותו הדבר עבור הילדים שלי. נמשך…

אני זוכר לטובה ששיחקתי בילדותי משחק מילים בשם 'חזיר גבוה', שכעת אני מבין שהיה חינוכי. שיחקנו במשחק הזה באופן קבוע במהלך נסיעות במכונית ולפעמים ליד שולחן האוכל. אני שמח לומר שהילדים שלי עכשיו משחקים בזה ונהנים מזה.

לאלו מכם שלא יודעים מה זה חזיר גבוה, זה משחק מילים שמבקש מכם לפתור חידה. התשובות הן שתי מילים בנות הברה אחת מתחרזות.

אין סדר או שמירת ניקוד וקל לשחק:

כל שעליך לעשות הוא להכריז על רמזי החזיר הגבוהים שלך לשחקנים האחרים מהר ככל שתוכל להמציא אותם. כשמישהו מנחש תשובה, הוא צועק אותה. לדוגמה: "מהו חזיר גבוה עבור חתול עם עודף משקל? תשובה: חתול שמן."

יש גם חזירונים גבוהים שבהם התשובות הן שתי מילים, כל אחת עם שתי הברות. לדוגמה: "איך אתה קורא ליצור דמוי סרטן המעורב בפשע מאורגן? לובסטר מאפיונר!" (הבת שלי המציאה את זה!)

יש שמחה וסיפוק עצומים כשמישהו חולם אחד טוב. וזה כיף במיוחד כשמישהו יכול להבין אחד. עכשיו, כשאני מעורב בחינוך, אני מבין עד כמה המשחקים האלה היו חשובים לבניית כישורי השפה שאני נושא איתי היום.

בעזרת המשפחה שלי, העליתי משחק מקוון שכולם יוכלו לנסות. תסתכל ותן לילדים שלך לנסות את זה. ובפעם הבאה שאתה במכונית מחפש סיבה לילדים שלך לא לשים את האוזניות האלה, הקפד לנסות את המשחק הזה."

אם אתה אוהב HIG PIG WORD GAME, נסה Higgy Piggies!

עוד בנושא