ללמוד לדבר איטלקית

איטלקית

השפה האיטלקית היא שפה רומנטית המדוברת בעיקר באיטליה ובכמה אזורים של שוויץ. היא חברה בשפות האיטלקיות-דלמטיות, הכוללות גם סיציליאנית וקורסיקנית.

השפה האיטלקית מקורה בלטינית אשר דיברו על ידי הרומאים הקדמונים. האזור ממנו הגיע היה לטיום, אזור הכולל את רומא. המשמעות היא שהשפה האיטלקית קשורה קשר הדוק לשפות אחרות שנגזרו אף הן מלטינית.

השפה האיטלקית היא שפה רומנטית המדוברת על ידי כ-63 מיליון בני אדם, בעיקר באיטליה.

ג'אן ג'ורג'יו טריסינו הוא האדם הראשון שזוכה לכתיבת השפה האיטלקית.

ג'יאן ג'ורג'יו טיסינו מיוחס כאדם הראשון שכתב את מה שאנו מכירים כיום כשפה האיטלקית.

השפה האיטלקית היא צאצאית הלטינית והתפתחה בהשפעת השפות שמסביב כמו יוונית, ערבית, צרפתית ועוד רבות אחרות. הטקסט הקדום ביותר בשפה הכתובה של איטלקית נכתב בניב הטוסקני של דנטה.

רוצה לקבל ויזה איטלקית ואז להכיר את השפה מהר? לימוד שפה אינו קשה עם הכלים והחומרים הנכונים.

ישנן דרכים רבות ללמוד איטלקית. אתה יכול לקחת שיעור איטלקית מסורתית באופן אישי או באינטרנט, אתה יכול ללמוד עם תקליטור שמע, ואפילו אתה יכול להשתמש בתוכנת מחשב כדי ללמוד איטלקית.

לימוד איטלקית אולי נראה כמו משימה מרתיעה, אבל זה לא חייב להיות. יש הרבה גורמים שהופכים את לימוד האיטלקית לשונה משפות אחרות, ואחד הגורמים החשובים ביותר הוא דקדוק. לדוגמה, באיטלקית אין מאמרים או מאמרים מוגדרים או בלתי מוגדרים. זה עשוי להקשות על הלמידה כאשר אתה מתחיל לראשונה, אבל אתה תגלה שזה יהפוך לטבע שני לאחר זמן מה.

ישנם גם שני סוגים שונים של ציפוי פעלים באיטלקית. עם זאת, זה לא כל כך קשה כמו שזה נשמע כי ברגע שאתה לומד את הפעלים המשתנים לשני הסוגים אתה יכול פשוט לשנן אותם ואז להחיל אותם על כל פועל אחר בעתיד.

גורם נוסף ששונה בלימוד שפה איטלקית הוא בניית אוצר מילים. ניתן לעשות זאת על ידי שימוש

איטלקית היא שפה רומנטית המדוברת על ידי כ-25 מיליון אנשים ברחבי העולם.

כדי ללמוד איטלקית, אתה צריך להיות בעל ידע טוב באוצר המילים ובדקדוק. אתה יכול לקבל זאת ממגוון מקורות כגון ספרי לימוד, חומרים מקוונים וכלי למידה אחרים. חלק מהתלמידים מוצאים שזה מועיל גם לדבר עם דוברי שפת אם או להירשם לשיעור איטלקית.

ישנם מספר משאבים זמינים ללימוד השפה האיטלקית: ספרי לימוד, חומרים מקוונים וכלי למידה אחרים. אפשר גם למצוא את זה מועיל לדבר עם דוברי שפת אם או לקחת שיעור איטלקית אם הם נמצאים באזור שבו זה מוצע.

את השפה האיטלקית לא קשה ללמוד כמו שרוב האנשים חושבים. יש לו רק 3 סוגי פעלים שונים, 3 זמנים ו-4 מקרים.

זה חולק הרבה קווי דמיון לאנגלית בכל הנוגע לשמות עצם, תארים ותארים.

ההיבט הקשה ביותר של השפה האיטלקית הוא ההגייה של תנועות.

השפה האיטלקית היא השפה החמישית הנחקרת ביותר בעולם. זוהי גם אחת השפות המדוברות ביותר באירופה, עם למעלה מ-68 מיליון דוברים ברחבי העולם.

אבל אם אתה רוצה ללמוד איטלקית, יש כמה דברים שאתה צריך לדעת על השפה תחילה. ללמוד שפה חדשה זה קשה וייקח לך זמן להתרגל אליה. אז אל תתייאש אם אתה מוצא את עצמך נאבק בהתחלה עם השפה היפה אך הקשה הזו.

מאמר זה דן בדברים הבאים:

– טיפים ללימוד איטלקית במהירות

– איך לדבר איטלקית שוטפת

– איך מבטאים נכון מילים באיטלקית

– טיפים ללימוד אוצר מילים באיטלקית

וכו '

השפה האיטלקית היא שפה רומנטית. זוהי אחת השפות הפופולריות ביותר באירופה והשפה החמישית הכי מדוברת בעולם.

האלפבית האיטלקי מכיל רק 21 אותיות. הם A, B, C, D, E, F, GHIJKLMNOPQRSTUVWXY Z. זהה לאנגלית למעט J ו-Z.

על מנת ליצור משפט באיטלקית עליך להשתמש במילים בלשון זכר או נקבה לנושאים ולכינויים. אחת השפות הבודדות שעדיין עושה הבדל בין נושאי זכר או נקבה וכינויים.

איטלקית היא אחת השפות היפות בעולם. זה רומנטי ומתנגן. קל ללמוד את זה ואתה יכול לעשות את זה בקצב שלך.

לכל שפה יש אתגרים וקשיים משלה, אבל לאיטלקית יש קווי דמיון רבים לאנגלית, מה שמקל עלינו ללמוד.

אחת השפות המורכבות ביותר, איטלקית יכולה להיות קשה ללימוד.

להלן המילים הנפוצות ביותר באיטלקית עם המקבילות שלהן באנגלית:

* פורמאג'יו – גבינה

* חלונית – לחם

* nebbia – ערפל

* פפה – דייסה

משחקי מילים באיטלקית הם דרך טובה ללמוד את השפה. הם אולי לא מהנים כמו לשחק במשחק וידאו, אבל הם עדיין משעשעים וחשוב מכך חינוכיים.

ישנן אפליקציות רבות ושונות המציעות משחקי מילים באיטלקית ללמידה. חלקם כוללים Duolingo, Memrise ובאבל.

משחקים לא מיועדים רק לילדים ללמוד מיומנויות חדשות. הם גם יכולים להיות דרך מצוינת ללמוד את השפה.

אל לנו לחשוב על כותבי הבינה המלאכותית האלה כתחליף לקופירייטרים אנושיים. הם פשוט מספקים סיוע לכותבי התוכן על ידי היפטרות מחסימת הכותבים ויצירת רעיונות תוכן בקנה מידה.

איטליה היא מדינה שמדברת איטלקית. לימוד השפה יכול להיות קשה, אבל ישנן דרכים רבות לעזור לאנשים ללמוד יותר על השפה. דרך אחת היא לשחק במשחקים המיועדים ללימוד איטלקית.

ישנם משחקים רבים ושונים שפותחו מתוך כוונה ללמד אנשים על איטלקית. משחק פופולרי אחד ללימוד מילים באיטלקית נקרא Toca Boca, אשר נוצר על ידי חברה בשוודיה בשם Toca Boca AB. הם מתמחים בייצור אפליקציות דיגיטליות לילדים, ואפליקציית Toca Boca שלהם הורדה על ידי למעלה מ-50 מיליון אנשים – מה שאומר שזה אחד המשחקים הפופולריים ביותר ב-iTunes! המשחק שלהם זכה ליותר מ-10 מיליון הורדות במכשירי אנדרואיד.

מטרת המשחק היא לחקור חדרים שונים ולמצוא פריטים שמתחילים באותיות ספציפיות

זו שאלה שהורים רבים שואלים את עצמם. ישנם יתרונות רבים ללימוד איטלקית כשפה שנייה בגיל צעיר, אבל החשוב ביותר הוא שזה יספק לילדים יתרון בעולם הגלובלי של היום.

חשוב שילדים ילמדו שפה שנייה או שלישית. אז ללמד אותם איטלקית זה רעיון טוב. זה לא קל ללמד ילדים שפות, אבל יש כמה שיטות שיכולות לעזור לנו לעשות את זה.

אחת הדרכים ללמד ילדים את השפה האיטלקית היא באמצעות שירים ומוזיקה. אתה יכול להשתמש בשירים איטלקיים, מצוירים או סרטים עם כתוביות על מנת להקל עליהם להבין את המילים ולהבין את המושגים של שפה חדשה.

אנחנו מלמדים ילדים שפות כי אנחנו רוצים שהם פחות ירגישו כמו אאוטסיידרים ויותר סיכוי שיצליחו להתחבר לאנשים מרחבי העולם.

איטלקית היא השפה ה-3 המדוברת ביותר בעולם והיא אחת השפות הקלות ביותר לילדים ללמוד. הצעד הראשון הוא לוודא שילדכם רוצה ללמוד איטלקית כמוכם. לאחר מכן, בצע את השלבים הפשוטים הבאים:

– האזינו למוזיקה איטלקית

– צפה בסרטים ובתוכניות טלוויזיה איטלקיות

– קרא ספרים באיטלקית

עוד בנושא