אוצר המילים של פלייסטיישן

Playstation

פלייסטיישן היא קונסולת משחקי וידאו שנוצרה על ידי סוני בשנת 1994. הקונסולה הראשונה שוחררה ב-3 בדצמבר 1994 ביפן ושוחררה בצפון אמריקה ב-9 בספטמבר 1995. הפלייסטיישן 2, שיצא בשנת 2000, נמכר יותר 155 מיליון יחידות נכון למרץ 2018.

פלייסטיישן פותחה במקור כדי לשחק במשחקים שפותחו עבור קונסולת הפלייסטיישן המקורית, אך מאז היא הורחבה למשחקים שפותחו גם עבור קונסולות אחרות.

הפלייסטיישן 5 הוא היורש של הפלייסטיישן 4. הוא יצא ב-2020.

לקונסולה החדשה יש לא רק חומרה מעודכנת, אלא גם אוצר מילים חדש. אוצר המילים יתעדכן במונחים הרלוונטיים לתעשיית המשחקים ולתרבות הפופולרית בכלל.

פלייסטיישן היא קונסולת משחקי וידאו שפותחה ומשווקת על ידי Sony Interactive Entertainment.

ה-PlayStation 5 הושקה בשנת 2020. ה-PlayStation 4 מכר למעלה מ-74 מיליון יחידות ברחבי העולם נכון לינואר 2019.

מדור אוצר המילים של פלייסטיישן יעזור לך ללמוד מונחים חדשים הקשורים לעולם הפלייסטיישן.

פלייסטיישן 5 הגיע בסערה גדולה..אנשים ניסו לרכוש אותו בכל דרך אפשרית אבל כמעט במשך שנה לא היה זמינות במלאי באף חנות..כולם חטפו את המוצר הזה והוא הפך לפרימיום. אנשים שרכשו אותו פתאום התחילו להציע אותו למכירה במחיר מופקע והיה הד תקשורתי גדול מאוד סביבו.

קונסולת הדור הבא.

Sony Interactive Entertainment עשתה את סוני 5 שיהיה מכשיר קטן יותר, זול וחזק יותר מקודמו מכל הבחינות.

אוצר המילים של פלייסטיישן:

PS4: קונסולת משחקי הווידאו הביתית מהדור הרביעי שפותחה על ידי Sony Computer Entertainment, שוחררה ב-15 בנובמבר 2013 למכירה קמעונאית וב-17 בנובמבר להורדה דיגיטלית;

PS4 Pro: הגרסה המשודרגת של ה-PS4 עם תצוגת 4K ברזולוציה גבוהה יותר ותמיכה ב-HDR; PSVR: מציאות מדומה סוחפת.

היתרונות של סוני 5?

לפלייסטיישן 5 יש הרבה פיצ'רים ומשחקים חדשים, אבל הדבר הכי חשוב לנו בתור גיימרים הוא שהוא מביא לנו אוצר מילים חדש לגמרי. הסיבה לכך היא שהוא יהיה תואם לפלייסטיישן 4, מה שאומר שנוכל להשתמש בכל המשחקים הישנים שלנו ולשחק בהם בקונסולה החדשה.

סוני הייתה חלוצה בתחום המשחקים במשך עשרות שנים. החברה תמיד הייתה בחזית הטכנולוגיה המתקדמת ועיצוב המשחקים החדשני.

Sony 5 הוא הדור הבא של קונסולות הפלייסטיישן ומגיע עם מספר תכונות חדשות כולל בקר DualShock משופר, GPU מעודכן ומעבד חזק יותר.

הפלייסטיישן 5 תהיה קונסולה חזקה עם גרפיקה מעולה וממשק משתמש משופר. יהיו לו גם יותר פיצ'רים מקודמו, הפלייסטיישן 4. זה יקל על השחקנים למצוא משחקים שהם רוצים לשחק וייעל את חווית השימוש בקונסולה החדשה של סוני.

עוד בנושא