מתכוננים ל-SAT

SAT

בחינת ה-SAT היא כלי המשמש את המכללות כדי להעריך את מוכנותו של סטודנט להשכלה גבוהה. זה בודק את הידע שלך בקריאה, כתיבה ומתמטיקה. חלקי הקריאה והכתיבה בבחינת SAT בודקים את אוצר המילים ואת הבנת הנקרא של התלמיד. כמחצית מהשאלות בסעיף הכתיבה יהיו ספציפיות לבדיקת מיומנויות אוצר מילים, אך אפילו קטע הבנת הנקרא תלוי במידה רבה ביכולת של הקורא להבין מילים לא מוכרות בהקשר. מכללות ואוניברסיטאות לוקחות בחשבון גורמים רבים כשהן מחליטות את מי להתקבל לקהל הסטודנטים שלהן, אבל ה-SAT יכול להיות לעתים קרובות אחד המרכיבים המרכזיים שעושים או שוברים את סיכוייו של סטודנט להשכלה גבוהה. הדרך הטובה ביותר להבטיח את הצלחתך בבחינת הכניסה היא להגדיל את אוצר המילים שלך. ניתן לעשות זאת על ידי קריאה נרחבת, לימוד שורשים יוונית ולטינית, לימוד קורסים בתיכון שעוזרים לך להגדיל את אוצר המילים שלך, ועל ידי השקעת 10-15 דקות בלילה בעבודה על כישורי התקפת מילים.

דרך נוספת, אולי אפילו יותר מבדרת, להתכונן לחלקי אוצר המילים של בחינת ה-SAT היא על ידי משחק במשחקי האימון שלנו ב-SAT. מכיוון שה-SAT הוא בחינה כל כך "בעלת סיכון", המחשבה עליה לפעמים מעוררת בנו חרדה. על ידי משחק משחקים כדי ללמד את עצמנו את המושגים, אנו נעשים פחות חוששים מהמבחן. כשאנחנו סוף סוף מתיישבים לקחת את ה-SAT אנחנו יכולים לחשוב אחורה על המשחקים המהנים ששיחקנו ואולי המבחן לא ירגיש כל כך מהמם אחרי הכל.

ה-SAT הוא מבחן שסטודנטים עוברים כדי להעפיל לקולג'. הוא מורכב משלושה חלקים: מתמטיקה, קריאה ביקורתית וכתיבה. הבדיקה הוצגה לראשונה בשנת 1926 והותקנה כמה פעמים מאז.

ה-SAT הוא מבחן סטנדרטי שסטודנטים עוברים כדי להגיש מועמדות למכללה. ה-SAT קיים מאז 1901, אבל הוא התפתח עם השנים.

ה-SAT עבר שורה של שינויים בשנת 2016. השינוי הגדול ביותר היה הוספת מדור כתיבה, שבדק את מיומנויות הכתיבה שלהם. ה-SAT החדש כלל גם קטע מתמטיקה שעוצב מחדש והקשה על צבירת נקודות על ידי ניחוש תשובה על שאלה מרובה-ברירה מבלי למלא כל עיגול בדף התשובות.

בשינוי אחר, החיבור ידורג כעת על ידי תלמידי כיתות אנושיים ולא על ידי תוכנות מחשב.

ה-SAT הוא מבחן סטנדרטי שסטודנטים עוברים כדי להעריך את מוכנותם לקולג'. המבחן נועד למדוד מיומנויות חשיבה מילולית ומתמטית וכן בודק את הבנת הנקרא.

ציון של 1250 מתוך 1600 ב-SAT ייחשב לציון מצוין ויזכה אותך להתקבל לרוב האוניברסיטאות. אבל, איך אתה יודע איזה ציון ייחשב כ"טוב" או "מצוין" על ידי מכללות שונות?

ציון ה-SAT המושלם משתנה ממכללה למכללה מכיוון שאין סטנדרט אוניברסלי לגבי מה מהווה ציון SAT מצוין. באופן כללי, כל דבר מעל 1100-1200 ב-SAT החדש ייחשב כציון טוב עד מצוין בהתאם לדרישות האוניברסיטה. אם אתה מתכנן ללמוד באחת מ-100 האוניברסיטאות המובילות, ציוני ה-SAT המושלמים שלך צריכים לנוע

עוד בנושא